Rubriky
Nezařazené

6 míst, kterým by se ženy měly vyhnout

Dámy, přiznejte si, že každý chceme mít jednou za čas nějakou tu chvilku pro sebe a každý toužíme alespoň po chvilce naprostého klidu a soukromí. Ruku na srdce, dopřáváte vašemu partnerovi chvilku bez přítomnosti vaší osoby? Tolerujete mu, když se jednou za čas zcela vypaří? Nemějte obavy. Váš vztah to neohrozí, nicméně tak jako vy, i muži potřebují chvilku k pobytí s přáteli. Mimo to, jsou i další místa, kam se chodí zašívat. Nicméně, abyste se vyhnuli šokování z činností, které ve svém volném čase provozuje, vyvarujte se těchto míst. A nejedná se pouze o lokality!

žába na WC


·         Toaleta

Je-li toaleta ve vaší domácnosti okupována mužem, ani nemyslete na to, že byste tam vtrhli. Během kralování a vytváření smrdutých děl, po kterých se musí minimálně půl hodiny větrat celá místnost byste mohli přijít nejen k šoku, ale i o vědomí z toho smradu. Kromě toho, nemusí se vždy jednat o sezení na trůně a provádění každodenní potřeby. Pánové zde mohou dělat i něco jiného. Nikdy nevíte, a proto je třeba se během této doby záchodu obloukem vyhnout.

 


·         Sklep

Chladná místnost plná pavučin a tajemství, do které se bytosti něžného pohlaví pohlaví bojí jen krůčkem vstoupit. Jedná se o ultimátní schovku předmětů, co žena rozhodně nesmí najít, jinak by se z ní stalo vtělení zla, kterému se samo peklo nevyrovná. V zájmu dušení pohody raději nezkoumejte, co zde váš protějšek přechovává, a pokud vás přepadne neutěšitelná zvědavost, pomyslete na všechny ty pavouky a jejich pavučiny, co vám dostanou do vlasů.

otevřená pračka


·         Bordel skříň

Stručně řečeno, jde o skříňku, ve které má pán tvorstva schovaný veškerý vercajk: šroubováky, vrtačku, šroubky apod. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejméně zajímavé místo, neboť je zde bordel s vrstvou prachu, který je vám cizí, raději tuto oblast nezkoumejte. Muži jsou však chytří. Využijí tohoto faktu a schovávají si sem i takové věci, po kterých byste se jen divili. Raději si pokračujte v uklízení svého make-up stolku a tuhle skříňku i nadále ignorujte.

 


·         Přihrádka v autě

Za předpokladu, že autem nejezdíte, za žádných okolností detailněji neprozkoumávejte obsah kufru, tedy jeho hlubiny a už vůbec si nevšímejte přihrádky u sedadla řidiče. Najdete zde neidentifikovatelné objekty, co se nehodí, aby je váš miláček přechovával doma a co jsou zároveň velice užitečné na cesty. Přihrádka v autě je unikátní schovka, kam se ženské oči za normálních okolností nedívají, a proto si muž může být jist, že zde uchová něco velice cenného, aniž byste to objevili.

 


·         Historie internetového prohlížeče

Jestli ráda čmucháte v počítači vašeho drahého, raději s tím přestaňte. Můžete zde najít materiály a historii navštívení takových stránek, po kterých bude následovat bouřlivá hádka, a po které budete spát odděleně nejméně týden.

 


·         Textil

Jasně, kvůli praní musíte prohledávat kapsy a jiná místečka, kam se eventuálně může něco dostat. Nikdy si však nemůžete být jisti, co můžete nahmatat. Vyvarujte se taškám, protože zde by mohly být poklady, které byste vidět raději nechtěla.