Rubriky
Výrobky

Levné, a přitom kvalitní příslušenství k bazénu

Bazén je věc, kterou by chtěl mít doma snad každý z nás. V horkých ledních dnech je bazén jako stvořený pro shlazení a pro plavání. Bazén tak nesmí chybět na žádné zahradě, či dvorku, pokud jen a něco prostor. Jestliže si budete bazén pořizovat, tak mějte na paměti, že k bazénu nedostanete veškeré příslušenství a je tak potřeba si nějaké nakoupit.

bazénové příslušenství

Bazénové příslušenství https://www.chlorito.cz/bazenove-prislusenstvi, byste měli nakoupit nejlépe už před samotnou koupí bazénu a to proto, abyste předešli problémům. Jestliže budete volit nafukovací bazén, je potřeba dopředu upravit terén a také koupit fólii pod bazén, která Vám zaručí, že se bazén neprotrhne. S takto nachystaným povrchem, se můžete pustit do koupi bazénu. Vždy, jakmile budete nějaký bazén kupovat, tak se zaměřte na vybavení, které má bazén v základu. Mohlo by se stát, že kromě bazénu nebudete mít doma nic, a tak ho s největší pravděpodobností ani nenapustíte. Základem k bazénu je zaručeně zahradní hadice, pokud nezvolíte dovoz vody a také kompletní chemie pro bazén. Dále jsou to schůdky do bazénu a také teploměr, pokud chcete během léta sledovat, jaký je stav vody. Samozřejmostí jsou pak čistící prostředky, jako je síťka na hmyz, či bazénové vysavače. Ty se prodávají ruční, plně automatické, či poloautomatické. Ovšem, pokud zvolíte nafukovací bazén, tak nebude vysavač potřeba.

bazénové příslušenství

Pro ty náročnější, co shánějí komfort ke svému bazénu, tak se určitě bude hodit solární ohřev, či solární sprcha. Tu využijete vždy, když do bazénu půjdete a nenanosíte si tak do bazénu špínu a bordel, který byste museli opět vytahovat ven. Pokud tedy přemýšlíte o koupi bazénu, tak si vždy prověřte, co je jeho součástí a co ne. Mohli byste toho poté litovat a museli byste čekat další dny, než Vám příslušenství k bazénu dodají. Proto neváhejte a kupte všechno naráz a na jednom místě.

Rubriky
Výrobky

Záněty

Naše tělo je velmi složitý stroj, který se bohužel někdy porouchá. A v podstatě každý orgán v našem těle může postihnout zánět. Když to vezmeme od hlavy, tak tu máme zánět spojivek, nosohltanu, středního ucha, ledvin, slepého střeva atd. Většinu zánětů léčíme antibiotiky, která jsou zaměřené na určitý druh baktérií. Ale každé antibiotikum má vedlejší účinky, a proto k antibiotikům většinou hned polykáme i probiotiky, které vrátí našim střevům tu správnou mikroflóru. Většina zánětů je provázená zvýšenou teplotou a bolestmi, jen si vzpomeňte, jak je bolestivé polykat, pokud dostanete silnou angínu, což je zánět krčních mandlí.

lékař

Existuje ale jeden zánět, se kterým pánové mají problém se lékaři svěřit a snaží se jej vyléčit sami, ale bolest vás, milí pánové, stejně donutí k lékaři zajít. Přitom odhalit první příznaky prostatitida Erectmax není zase takový problém. Bolestivé močení je nepochybným příznakem, že je něco špatně a měli byste navštívit lékaře.

tělo

Mnozí z nás se snaží nechodit k lékaři a snaží se léčit sami. Ale měli bychom rozlišovat, jestli se věnujeme prevenci, což je velice prospěšná činnost, anebo jestli podceňujeme už probíhající nemoc, která se bohužel může přehoupnout v životu nebezpečné situace.

Pánové, nezahrávejte si s vlastním zdravím a nestyďte se vyhledat urologa, pokud se u vás projeví jakékoliv příznaky, které by mohly souviset se zánětem prostaty. Pokud totiž začnete s léčbou hned v prvopočátcích, můžete se tak vyhnout skutečně nepříjemným bolestem, které věřte tomu skutečně za tu chvilku případného studu před lékařem nestojí. Není nic příjemného, když se musíme před lékařem svléknout a když nám musí provést nezbytná vyšetření, které považujeme za takové, jakože ponižující, ale je to lékař a je to jeho náplň práce nám pomáhat.

Dobrý lékař k vám bude přistupovat citlivě.

Rubriky
Výrobky

Nasměrování k nabídce materiálu

Představujeme společnost MTZ servis s.r.o., která vznikla roku 1992 a její historie je zárukou solidnosti společnosti, jejímž krédem, vždy bylo, aby zákazník spokojen a s filozofií firmy, že jen spokojený zákazník se vrací, je proškolen a veden náš profesionální kolektiv prodejců a poskytovatelů doplňkových služeb. Od roku 2017, jsme členem Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů a členství v této Asociaci, vnímáme, jako další profesní posun v duchu firemní politiky a strategie do budoucna. Pozitivní ohlas, máme i ze strany zákazníků, kteří naše členství v této Asociaci vnímají, jako známku dlouhodobé stability a solidnosti, naší společnosti.

stavby

Naše společnost sídlí v Rudolfově u Českých Budějovic a disponuje skladovacími prostory o výměře 14 300 m2, z toho 12 000 m2, venkovních skladovacích ploch a 2300 m2, vnitřních skladovacích prostor. Naskladněno máme v současné době 2500 tun materiálu a to nám umožňuje naprostou většinu zákazníků uspokojit na místě, ze zásob na naší provozovně a pokud by se jednalo o atypický hutní materiál, zajistíme zákazníkovi, aby k němu doputoval, co nejdříve a pokud by tento materiál, nebyl momentálně vyroben, pomůžeme s jeho zadáním do výroby a cestě ke spokojenému zákazníkovi, v co nejkratším časovém termínu.

skvělá cena

Hlavní specializací, naší společnosti při prodeji hutního materiálu, je prodej ocelových trubek a to atestovaných i neatestovaných, nových i použitých. U neatestovaných ocelových trubek se jedná o trubky z našeho nákupu nadnormativních skladových zásob, popřípadě ocelových trubek II A jakosti, ale při zachování všech náročných kvalitativních ukazatelů, dodržovaných bezvýhradně, naší společností. Dále můžeme náš sortiment ocelových trubek, dělit na trubky bezešvé i svařované a také na silnostěnné a tenkostěnné. Toto je ovšem, velmi povrchní prezentace naší nabídky a veškeré podrobnosti naleznete v odkazu na naše webové stránky. Budeme velmi potěšeni, pokud se stanete, našimi novými zákazníky a rádi vám poradíme, jak při výběru vhodného materiálu, tak i ve volbě nejpřijatelnější cenové strategie.

Rubriky
Výrobky

Buďte originální

Máte rádi instantní věci? Například instantní polévky, které se zalejí vařící vodou a máte hotovo! Instantní káva, polévka, těstoviny, droždí, čaj, nejrůznější kaše, třeba rýžová, jáhlová, kukuřičná nebo ovesná, ale i dětské kaše, mléko pro nejmenší děti, ale i obyčejné mléko. To vše může být instantní. Ale slyšeli jste někdy o tekutých tapetách, které se rovněž prodávají jako suchá směs, kterou je třeba rozmíchat s vodou a pak se nanáší na zeď, obdobně jako omítka? Tekuté tapety https://colortap.cz/ jsou jedním ze způsobů, jak si zútulnit vaše bydlení. Není to ani vymalování, není to ani tapetování, je to textilní omítka.

Plánujete si vymalovat byt a nechcete mít stěny pouze bílé nebo jednobarevné, nechcete mít stěny hladké, ale plastické, a ještě k tomu jste kreativní a celý vás byt rozhodně nepatří k usedlým, všedním a tuctovým? Tak zbystřete pozornost a prozkoumejte, co vše vám nabízí možnost, vymalovat si byt tekutými tapetami.

malíř

Máte popraskané zdi, navíc se starou malbou, takže oškrábáním staré malby nejspíš ještě nějaké rýhy přibydou? Můžete zkusit to zasádrovat a pak vymalovat nebo vytapetovat, ale pravděpodobnost, že zeď nebude ideálně rovná je veliká. Použijete-li ale tekuté tapety, které jsou v podstatě novou barevnou tenoučkou vrstvou omítky, kterou zakryjete veškeré nerovnosti, ale hlavně, praskliny už se znovu nebudou objevovat. Navíc se tekutou tapetou dají dělat ostré přechody barev, ale nevzniknou mezery, jako u klasických tapet. Také případné zašpinění zdi je otázkou chvilky, abyste následky nehody opravili.

malíř

Instantní věci jsou předpřipraveny tak, abychom je po smíchání s vodou mohli okamžitě používat, ať je to jídlo nebo tekuté tapety, vždy nám šetří čas a jejich používání je pohodlné. Nechcete se spokojit s klasickými malířskými barvami anebo s nabídkou papírových tapet? Zkuste se pokoukat po tekutých tapetách.

Rubriky
Výrobky

Flanel, tak měkký, tak příjemný, dětskou pokožku doslova pohladí.

Flanel. Tak měkký, tak příjemný, tak hřejivý. Flanel je látka, která si nejlépe rozumí s jemnou dětskou pokožkou. Nedráždí a neškrábe, je jako stvořená pro miminka a batolátka, pro jejich klidný spánek. Pro děti není lepší materiál, než flanel. Připravte se na příchod miminka s dostatečnou rezervou. Neodkládejte nákup a šití povlaků na peřinku do postýlky. Věřte, že až se miminko narodí, budete mít už zcela jiné starosti, péče o něj vám nedá vydechnout a usednout k šicímu stroji nebude čas. Nyní je ta nejlepší doba. A k tomu se zrovna nabízí tak krásné a kvalitní flanelové látky, ve kterých se bude vaše děťátko cítit naprosto blaženě.

flanel

Podívejte se na ty vzory, jsou tak roztomilé. Pokud už víte, jestli se narodí chlapeček, nebo holčička, můžete barevně přímo cílit na pohlaví miminka, takže holčičkám jasně sluší růžová a chlapečkům nejlépe modré povlečení. Pokud nevíte, necháte se překvapit, kdo přibude do vaší rodiny, vyberete nějaký z univerzálních barevných motivů. Ušijte miminku i spací pytel. Je to opravdu skvělý druh nočního oblečení. Miminko má volný pohyb nožkami, ale přesto si nožky uchovává v teple, které drží flanelový spací pytel. Úžasný vynález je super pro všechny děti, které zatím neběhají.

flanel

Pokud máte už doma nějakého toho raubíře, nebo malou princeznu, věřte, že i jim se bude spinkat nejlépe v postýlce na flanelu, obzvlášť v chladnějších měsících a pokud jim k tomu ještě ušijete pyžamko, nebo noční košilku, tak se budou do postýlek večer přímo těšit. Už je nebudete muset pracně zahánět. Holčička si natáhne košilku s těmi kouzelnými růžovými jednorožci, které zná z pohádek a poběží do postýlky, aby si s nimi ještě trochu popovídala, než usne. Klučík bude zase nadšený z modrých medvídků. Děti prostě flanel Prima-obchod.cz milují, dopřejte jim ho. Budou určitě spokojené.

Rubriky
Výrobky

Měli bychom si kupovat skutečně luxusní svatební šaty?

Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě každého člověka. Zvláště ženy ji často skutečně prožívají a přejí si, aby byla skutečně dokonalá. A není divu, jde o slavnost, kdy se spojí s milovaným partnerem či partnerkou a slíbí si věrnost po zbytek života. Je pochopitelné, že v takový den musí být vše perfektní.

K tomu samozřejmě patří i to, že se nevěsta chce ukázat v plné kráse. A k tomu potřebuje nejen dobré nalíčení a doplňky, ale také oblečení. To v tomto případě znamená luxusní svatební šaty, tedy takové, které na ní nejen dobře vypadají, ale také jsou kvalitní.

bohaté svatební šaty

To je samozřejmě sen mnoha lidí, avšak realita bývá poněkud jiná. Zvláště peníze mohou být značně omezujícím faktorem, neboť je faktem, že tento typ šatů je také patřičně drahý. A tak není divu, že se nevěsta snaží najít kompromis, kdy bude stále ještě vypadat nejlépe, avšak nebude za to muset utratit jmění.

Zde existuje hned několik možností. Jednou z nich je koupě levnějšího typu šatů. To se hodí, pokud pořádáme menší svatbu, skutečně jen v rodinném kruhu, případně pokud se jen chceme vzít na radnici za přítomnosti svědků. Pokud dobře vybereme, mohou stále slušet, avšak nejsou rozhodně tak drahé.

rozhodující moment

S tímto řešením se však ne vždy chceme spokojit. To platí zvláště, pokud chceme mít velkou svatbu se spoustou hostů. I taková jde zařídit s rozumným rozpočtem, a to platí i o svatebních šatech. V tomto případě je ideální zajít si do půjčovny. Jistě, je pravdou, že je budete muset vrátit, avšak to rozhodně neumenší sílu onoho momentu, kdy si řeknete „Ano“.

Zde však může být problém, pokud máte nějakou atypickou postavu, kdy by bylo nutné je přešívat. Tomu se většina půjčoven brání, neboť taková úprava již nejde vzít zpět. I tak však určitě najdete takové, které vám budou slušet. A na svůj velký den budete mít jen ty nejhezčí vzpomínky.

Rubriky
Výrobky

Skutečně umožní proteinový nápoj hubnutí?

V současné době snad není nikdo, kdo by alespoň ve skrytu duše nechtěl mít štíhlou, lehce nasvalenou postavu. Rozdíl je jen v tom, co jsme ochotni pro dosažení tohoto cíle udělat a obětovat. U mnohých lidí to bohužel příliš není, a současný konzumní životní styl také nepomáhá.

Není tedy divu, že se lidé snaží vymyslet nejrůznější způsoby, jak dosáhnout ideální hmotnosti a postavy s co nejmenší námahou. Výsledkem pak jsou pak například proteinové koktejly. Otázkou však je, zda tento proteinový nápoj hubnutí skutečně umožní.

měření obvodu pasu

V první řadě je nutné podívat se, jak vlastně funguje. Dle výrobce se jedná o jakousi náhražku jídla, i když může být použita i jako jeho doplněk. Má obsahovat veškeré potřebné vitaminy a minerály, které lidské tělo ke svému provozu potřebuje, avšak zároveň mít nízkou kalorickou hodnotu, a nevytvářet tedy další tuky.

Samozřejmě se můžeme ptát, zda tento způsob hubnutí může fungovat. A odpověď zní, ano, ale. Nejedná se totiž o nějaký magický přípravek, díky kterému bez námahy zhubneme. Jistě, může nám pomoci, ale přičinit se musíme hlavně my sami.

proteinové nápoje na hubnutí

Tím hlavním, co musíme udělat, je změna životního stylu. To v tomto případě znamená se začít více hýbat. Většina z nás totiž valnou část dne prosedí, ať už doma či v zaměstnání, a to rozhodně nemá dobrý vliv na naši postavu. Pokud tedy chceme vidět výsledky, je potřeba zvýšit naši fyzickou aktivitu.

To samozřejmě neznamená, že se musíme každý den odrovnávat v posilovně. To by bylo v naprosté většině případů dokonce kontraproduktivní. Ne, stačí svou aktivitu pomalu, ale jistě zvyšovat – tady přidat procházku, o víkendu vyrazit někam na výlet – ne do obchodního centra, nýbrž do přírody či za památkami, a uvidíte, jak kila půjdou dolů a jak se vaše postava bude měnit.

Samozřejmě to není nijak závratně rychlý proces, avšak zde platí, že pro naše zdraví je lepší pomalu a postupně než shodit mnoho kilogramů naráz. Jistě, není to tak uspokojivé, ale věřte, že to vaše tělo rozhodně ocení.

Rubriky
Výrobky

Jen kartáček nestačí aneb Jak se postarat správně o celou dutinu ústní?

Že si zuby musíme čistit, protože máme jen jedny, nám opakovali už naši rodiče. Je to pravda a péče o dutinu ústní je opravdu důležitá. Jak ale na to?

Jen kartáček nestačí aneb Jak se postarat správně o celou dutinu ústní?

Vzít si každé ráno a každý večer do ruky zubní kartáček a zuby si vyčistit, to je sice správné ale rozhodně to není dostatečné. Péče o ústní dutinu sice začíná čištěním zubů, ale ani náhodou tím nekončí, je to totiž jen jeden krůček. Všichni víme, někteří to už dokonce poznali na vlastní kůži, že problémy se zuby nejsou nikdy banální a hlavně dokážou člověka nemálo potrápit. Často se stane, že nestíháme, nechce se nám a jsme unavení, takže buď zuby jen ošidíme, nebo se na jejich vyčištění vykašleme úplně. To se bohužel stává, ale určitě by to nemělo být pravidlem. Jak se ideálně starat o své zuby, jaký zvolit kartáček a proč jen ten nestačí?

pexels-photo-6187584

Čištění a to další

Kartáček na zuby Dentalescure.cz máme jistě doma všichni, jde totiž o úplný základ. Správně by měl být kartáček s měkkými štětinami, ty by pak měly být husté, no a v neposlední řadě záleží i na tom, jak s kartáčkem umíme zacházet. I ten nejlepší kartáček na trhu vám totiž bude úplně k ničemu, když si zuby budete nesprávně čistit. Důležité totiž je, odstranění zubního plaku, jenže ten se nepustí vašich zubů jen tak. V podstatě jde o to, vydržet alespoň dvě až tři minuty dvakrát denně, zuby se pak musí čistit pohyby nahoru dolů a ne ze strany na stranu, jak to rádi děláme.

Usnadnit vám to může elektrický zubní kartáček, ten totiž sám dokonale zuby čistí správnými pohyby, ovšem pozor, používání elektrických zubních kartáčků může mít zase dopad na dásně, protože je více zatěžuje a tlačí na ně. Musí se tedy dodržovat zásady správného čištění, nesmí se příliš tlačit a úplně nejlépe uděláte, když budete oba kartáčky střídat. No ale čištěním to začíná, péče o ústní dutinu pokračuje péčí o mezizubní prostory. Tam se totiž usazují zbytky potravin nejraději, no a my je přirozeně musíme dostat pryč. Mezizubní kartáček či zubní nit, by vám tak doma v povinné výbavě rozhodně neměli chybět.

pexels-photo-6690831

Zajděte na dentální hygienu

Zásadám správné péče o zuby a ústní dutinu vás mohou naučit přímo odborníci, alespoň jednou, ideálně však dvakrát ročně, bychom kromě návštěvy zubní ordinace měli zavítat i na dentální hygienu. A právě tam se můžete naučit správně zuby čistit, poradí vám i s výběrem ideálního kartáčku přesně pro vás a vaše zuby a navíc se zbavíte i zubního kamene nebo plaku za odborné asistence.

Pro dokonalý úsměv budete muset něco udělat, on se sám nevykouzlí!

Rubriky
Výrobky

Lokomotiva Tomáš děti baví – dětstvím je provází už opravdu dlouho

Mašinka Tomáš patří mezi oblíbené dětské postavičky již po mnoho let. A není divu, jeho příběhy dokáží skutečně zaujmout a oslovit děti po celém světě. 

Lokomotiva Tomáš děti baví – dětstvím je provází už opravdu dlouho

Mašinka Tomáš nebo také lokomotiva Tomáš je původně britský animovaný seriál pro děti. Na televizních obrazovkách se tento slavný seriál objevil poprvé již v roce 1984 a od té doby stále neztratil nic ze své popularity. Děti zkrátka tuhle roztomilou mašinku zbožňují. Seriál byl natočen na motivy dětské knížky a jeho úspěch byl zaručen. I když si s mašinkami hrají především chlapci i u dívek si Tomáš a jeho parta našli velmi brzo místo. Dnes najdeme mašinku Tomáše téměř všude – předměty s touto postavičkou jsou stejně oblíbené jako samotný seriál. 

pexels-photo-716834

Vzhůru na Sodor

Mašinka Tomáš žije na ostrově Sodor a rozhodně tam není sám. Společnost mu dělají kamarádi – samozřejmě také lokomotivy ale i jiné dopravní prostředky. Tahle rozpustilá parta má za úkol uhlídat dopravní situaci na železnici na celém Sodoru a to se jí vážně daří, i když samozřejmě i oni někdy způsobí nějaký ten chaos – všechno zase rychle dají do pořádku. Chytré náměty a nápady na jednotlivé příběhy se tvůrcům povedly a děti jednoduše baví. Není tak divu, že děti provází po celé dětství a to již po více generací za sebou. 

pexels-photo-3661452

Udělejte radost dětem

Děti jsou šťastné, když se mohou se svými postavičkami ztotožňovat a samozřejmě, když je mohou mít nablízku. Proto také vznikají nejrůznější předměty a hračky s vyobrazením jejich oblíbených hrdinů. Stejně jako u jiných postaviček i Tomáš a jeho přátelé jsou součástí mnoha dětských pokojů. Udělejte svému dítku radost a pořiďte mu třeba lego mašinka Tomáš. Dítě si díky němu bude moci vystavět vlastní ostrov Sodor a určitě si užije u toho spousty legrace. Kromě toho samozřejmě existují i samostatní postavičky Tomáše a jeho přátel z ostrova a najdete je i na dalších dětských hračkách. 

Původně má Tomáš modrou barvu, ale i on občas oblékne kabátek v jiných barvách. Jeho přátelé jsou stejně veselí jako on a seriál se stále vysílá pro radost dětem na celém světě. 

Rubriky
Výrobky

I ze salátu se může stát kalorická bomba!

Léto je v plném proudu a tak se spousta z nás snaží zhubnout nějaké to kilo navíc. Do svého jídelníčku tak automaticky zařazujeme víc zeleniny a ovoce, kvalitní maso a to nejčastěji v kombinaci v lahodném salátu. Ovšem ne všechny saláty jsou pro redukční dietu vhodné. Ona čerstvá zelenina v kombinaci s křupavou slaninou a smetanovým dresinkem asi nebude ten nejlepší způsob zdravého stravování. Často stačí málo a ze zdravého salátu se rázem stane kalorická bomba. Pojďme si společně ukázat, jak se těmto salátovým prohřeškům vyhnout a přesto si pochutnat.

 

Se zálivkami a dresinky opatrně!

I ten nejzdravější salát může často úplně pohřbít kalorická zálivka nebo dresink. Právě v této tekuté složce každého salátu se může skrývat pořádná dávka nezdravých tuků, které v boji za krásnější postavou rozhodně nepomůžou. Zdravá zálivka by se měla skládat s kvalitního oleje, citronu nebo octa, soli a pepře. Nic víc na dobrou zálivku zkrátka nepotřebujete. Pokud milujte dresinky, připravíte ho snadno z bílého jogurtu, citronu, soli a pepře.

čerstvý salát

Česká kuchyně je známá hlavně pro své výrazně sladké zálivky. Raději místo vodové zálivky, s octem a tunou cukru, vyzkoušejte bylinkové dresinky, které podpoří chuť zeleniny. Na krémové nebo sýrové dresinky raději zapomeňte, jsou totiž doslova kalorickou bombou.

přísady do salátu

Zdravé bílkoviny i tuky pro zdraví

Pokud tělu dopřejeme kvalitní živiny, chutě na nezdravé tuky se výrazně sníží. Přísady do salátu mohou i jinak zdravé jídlo proměnit v kalorickou bombu. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu prahnete po salátu s opečenými krutony, slaninou, cibulí, sýrem a majonézou, dopřejte si ho jednou za čas a v omezeném množství.

 

Do zdravého salátu ale naopak můžete přidat tzv. zdravé tuky v podobě kvalitních olejů nebo semínek a ořechů. Dobrou volbou jsou vlašské, pekanové nebo para ořechy. Ty můžete koupit i ve velkých baleních, para ořechy 1 kg vám tak vydrží ve spíži hodně dlouho.