Rubriky
Výrobky

Buďte originální

Máte rádi instantní věci? Například instantní polévky, které se zalejí vařící vodou a máte hotovo! Instantní káva, polévka, těstoviny, droždí, čaj, nejrůznější kaše, třeba rýžová, jáhlová, kukuřičná nebo ovesná, ale i dětské kaše, mléko pro nejmenší děti, ale i obyčejné mléko. To vše může být instantní. Ale slyšeli jste někdy o tekutých tapetách, které se rovněž prodávají jako suchá směs, kterou je třeba rozmíchat s vodou a pak se nanáší na zeď, obdobně jako omítka? Tekuté tapety https://colortap.cz/ jsou jedním ze způsobů, jak si zútulnit vaše bydlení. Není to ani vymalování, není to ani tapetování, je to textilní omítka.

Plánujete si vymalovat byt a nechcete mít stěny pouze bílé nebo jednobarevné, nechcete mít stěny hladké, ale plastické, a ještě k tomu jste kreativní a celý vás byt rozhodně nepatří k usedlým, všedním a tuctovým? Tak zbystřete pozornost a prozkoumejte, co vše vám nabízí možnost, vymalovat si byt tekutými tapetami.

malíř

Máte popraskané zdi, navíc se starou malbou, takže oškrábáním staré malby nejspíš ještě nějaké rýhy přibydou? Můžete zkusit to zasádrovat a pak vymalovat nebo vytapetovat, ale pravděpodobnost, že zeď nebude ideálně rovná je veliká. Použijete-li ale tekuté tapety, které jsou v podstatě novou barevnou tenoučkou vrstvou omítky, kterou zakryjete veškeré nerovnosti, ale hlavně, praskliny už se znovu nebudou objevovat. Navíc se tekutou tapetou dají dělat ostré přechody barev, ale nevzniknou mezery, jako u klasických tapet. Také případné zašpinění zdi je otázkou chvilky, abyste následky nehody opravili.

malíř

Instantní věci jsou předpřipraveny tak, abychom je po smíchání s vodou mohli okamžitě používat, ať je to jídlo nebo tekuté tapety, vždy nám šetří čas a jejich používání je pohodlné. Nechcete se spokojit s klasickými malířskými barvami anebo s nabídkou papírových tapet? Zkuste se pokoukat po tekutých tapetách.