Rubriky
Nezařazené

Dáma nebo parťačka?


V životě ženy, si můžete vybrat dvě pozice, kterými se budete před muži prezentovat.
1.    Tou první je postoj dámy neboli ženy, která si je vědomá všeho, co jí svět přináší a touží po tom, ukázat všechnu ženskost, co má v sobě v plné parádě.
2.    Druhou cestou je působit jako dobrá parťačka, se kterou nikdy není nuda a kterou bude zajímat i dění kolem sebe, nejen to, co je aktuálně „in“.

bosá holka

Být pořád šik a chovat se jako žena na úrovni

Jestli jste si vědomé vašich předností a toho, že váš zevnějšek není úplně k zahození, je více než pravděpodobné, že to nenecháte bez odezvy. Líčení se může stát vaší zálibou, zájem o to, co je nyní nejvíce trendy ve vás může vyvolávat potřebu, mít ty nejnovější kousky v oblasti módy a rovněž se i vaše vyjadřování a chování přiblíží tomu, že jste opravdovou dámou.
Co ale muži milují? Bezesporu ženskou krásu a ocení i to, pokud žena ví, jak se má chovat a být pořád to něžnější pohlaví, které můžou dobývat. Ovšem, prezentovat se jako dáma, která má nějaké limity a není pro ni všechno na úrovni, jich může často utvrdit v tom, že jste namyšlenou bytostí, která pro nich jednoduše není.
perlový náhrdelník

Parťačka do pohody i nepohody

Bohužel pro všechny noblesní slečny, jsou pro muže daleko atraktivnější ženy, které si nemají potřebu na nic hrát a jsou naopak pohodové, vždy uvolněné a bezprostřední. Díky tomu vyhledávají jejich společnost častěji než ve vodách, ve kterých je všechno nóbl.
Pokud se tedy řadíte mezi skupinu žen, která je toho příkladem, buďte si jisté, že u mužů nikdy nezůstanete bez povšimnutí.Je pro nich důležité potkat ženu, která je pro každou legraci, je pařtákem v době, kdy je příjemná a veselá atmosféra a rovněž i posluchačem a podporou v časech, kdy není všechno úplně zalité sluncem.

Je možné být obojí?

I když to je spíše výjimkou, najdou se i ženy, které dovedou být i slušnou dámou, která má způsoby a rovněž i ženou do deště.
V takovém případě je však nutné, abyste se neřadily pouze na jednu stranu, ale naopak využily váš šarm a kouzlo svůdné ženy v případě, kdy se to očekává a v okamžiku, kdy nastane atmosféra, která vyžaduje vaši empatii, ukázaly v sobě charisma, které z vás udělá ženu, která je snem každého muže.