Rubriky
Nezařazené

Do krásného interiéru patří také krásné zásuvky

Také patříte k těm, kteří chtějí mít krásný domov vyladěný do toho posledního detailu? Není divu, mnoho lidí už se v žádném jiném interiéru ani nedokáže cítit dobře. Neuspořádané interiéry připomínající ze všeho nejvíce bazarovou prodejnu se už dnes nenosí a domovům vládne harmonie. A kdo má harmonický domov, ten si nosí harmonii i ve svém srdci. Minimálně je v takovém bytě snazší se naladit na pozitivní myšlenky.zásuvky
Ovšem dosáhnout dokonale vyladěného interiéru také nemusí být úplně snadné. Můžete se inspirovat u známých tváří, na internetu, v časopisech a bytových studiích, ale pokud má mít váš domov nějaké kouzlo, neměl by být jen něčí kopií, měl by být do určité míry osobitý. Zkrátka do něj musíte otisknout sami sebe.
Když to vezmete pěkně popořádku, jistě se vám to povede. Minimálně na internetu narazíte na celou řadu návodů, jak si s takovým úkolem poradit. Začít je potřeba u velkých věcí a u velkých barevných ploch, nicméně podcenit rozhodně nesmíte ani detaily.
Třeba takové detaily, jako jsou zásuvky a vypínače. Divíte se? Máte pocit, že obyčejná zásuvka Lightpark nemůže vzhled vašeho interiéru nijak narušit? Tak to jste na velkém omylu, je to přesně naopak! I když bude váš byt dokonale vyladěný do toho posledního detailu, tak jakmile zapomenete na zásuvky a vypínače, můžete všechno pokazit.zásuvka
Do nedávna ještě nebylo z čeho vybírat – na trhu byla jen obvyklá možnost volby bílé anebo béžové barvy všech drobných domácích elektro pomocníků. Dnes je tomu naštěstí jinak, a to právě díky výrobci Schneider electric, který přišel s revoluční myšlenkou – možností zvolit si zásuvku či vypínač ve vaší oblíbené barvě, ať už je jakákoli, a k tomu ještě navíc v pěkném designovém provedení.
Takže ať už máte v plánu jakýkoli interiér v libovolné barvě, tak už vám nic nebrání, abyste jej osadili vhodnými zásuvkami a vypínači, které v něm skvěle zapadnou.