Rubriky
Nezařazené

Flanel, tak měkký, tak příjemný, dětskou pokožku doslova pohladí.

Flanel. Tak měkký, tak příjemný, tak hřejivý. Flanel je látka, která si nejlépe rozumí s jemnou dětskou pokožkou. Nedráždí a neškrábe, je jako stvořená pro miminka a batolátka, pro jejich klidný spánek. Pro děti není lepší materiál, než flanel. Připravte se na příchod miminka s dostatečnou rezervou. Neodkládejte nákup a šití povlaků na peřinku do postýlky. Věřte, že až se miminko narodí, budete mít už zcela jiné starosti, péče o něj vám nedá vydechnout a usednout k šicímu stroji nebude čas. Nyní je ta nejlepší doba. A k tomu se zrovna nabízí tak krásné a kvalitní flanelové látky, ve kterých se bude vaše děťátko cítit naprosto blaženě.

flanel

Podívejte se na ty vzory, jsou tak roztomilé. Pokud už víte, jestli se narodí chlapeček, nebo holčička, můžete barevně přímo cílit na pohlaví miminka, takže holčičkám jasně sluší růžová a chlapečkům nejlépe modré povlečení. Pokud nevíte, necháte se překvapit, kdo přibude do vaší rodiny, vyberete nějaký z univerzálních barevných motivů. Ušijte miminku i spací pytel. Je to opravdu skvělý druh nočního oblečení. Miminko má volný pohyb nožkami, ale přesto si nožky uchovává v teple, které drží flanelový spací pytel. Úžasný vynález je super pro všechny děti, které zatím neběhají.

flanel

Pokud máte už doma nějakého toho raubíře, nebo malou princeznu, věřte, že i jim se bude spinkat nejlépe v postýlce na flanelu, obzvlášť v chladnějších měsících a pokud jim k tomu ještě ušijete pyžamko, nebo noční košilku, tak se budou do postýlek večer přímo těšit. Už je nebudete muset pracně zahánět. Holčička si natáhne košilku s těmi kouzelnými růžovými jednorožci, které zná z pohádek a poběží do postýlky, aby si s nimi ještě trochu popovídala, než usne. Klučík bude zase nadšený z modrých medvídků. Děti prostě flanel Prima-obchod.cz milují, dopřejte jim ho. Budou určitě spokojené.