Rubriky
Nezařazené

Kde se nejlépe seženou instalatéři

Asi nikdo nepochybuje o tom, že prasklé potrubí je jedna z nejhorších věcí, které se mohou v domácnosti přihodit. Je to mimo jiné také z toho důvodu, že jen málokdo je schopen zvládnout opravu svépomocí. V tomto případě se totiž bez profesionální, odborné pomoci neobejdeme.

To je samozřejmě pěkné, ale kde tuto profesionální pomoc najít? Dávno jsou pryč doby, kdy byly tlusté Zlaté stránky, kde jste měli telefonní čísla všech firem, které v okolí působily. Stačilo si pak jen vyhledat příslušný oddíl a na uvedené číslo zavolat.

instalater2

Dnes jsou již Zlaté stránky, a vlastně veškeré tištěné telefonní seznamy, minulostí. Navíc lidé si svá čísla hlídají mnohem více, než dříve, a tak se již prakticky nesetkáte s tím, že by mohla být jen tak zveřejněna v nějakém seznamu, a to dokonce včetně adresy.

Jak tedy najít správného řemeslníka? Moderní doba si žádá moderní řešení. Pomoci nám zde může internet. Zde zadáme do některého z vyhledávačů příslušné heslo, například Instalatéři kanalizace-instalateri.cz, a okamžitě se vám zobrazí veškeré instalatérské firmy v okolí. Navíc hned vidíte jejich hodnocení od bývalých zákazníků, což vám také může pomoci při výběru. Následně už pak jen stačí kontaktovat vybranou firmu a domluvit se.

instalater3

Na jednu stranu je tento postup jednodušší, přeci jen nemusíme složitě vyhledávat v seznamu a doufat, že daný člověk od doby, co byl seznam vydán, neskončil svou činnost. Navíc, jak již bylo řečeno, obvykle okamžitě vidíme i hodnocení firmy od zákazníků. A stačí jen jedno či dvě kliknutí a dostaneme se i na recenze. I ty nám mohou při výběru pomoci.

Výhodou tedy je, že se nemusíme bát, že najdeme nekvalitní firmu. Není to tedy sázka do loterie, ani pokud je voláme poprvé. Jen musíme být na pozoru, neboť firmy ve všech oborech si často platí lidi, kteří jim budou dávat pozitivní hodnocení a psát kladné recenze. Avšak i přesto musíme uznat, že oproti minulé době je to rozhodně pokrok.