Rubriky
Zábava

Naučná hračka plná zábavných aktivit

Pořídit byste vašemu malému dítěti měli pouze hračky, které ho při jeho hře pobaví a rovněž i něčemu důležitému naučí. Hrát si totiž může se vším, s čím přijde do kontaktu, ale podpořit jeho jemnou motoriku a dát mu nové dovednosti může jedině hračka, která má nauční charakter.
Motorická kostka je jednou z nich a o tom, že vašemu dítěti pomůže při jeho růstu a posílení logického myšlení – nemusíte pochybovat. Nabízí totiž několik způsobů k tomu, jak si s ní hrát a i díky tomu není vůbec tuctová.
abeceda kostky

Oblíbený labyrint

Provlékání korálků po labyrintu, který má za úkol podpořit práci s motorikou je oblíbeným hracím prvkem, se kterým se v sortimentu dnešních hraček můžete setkat. Je součástí i hrací kostky a díky tomu, že je šikovně schovaný v ní, vám tato hračka v pokojíku vašeho dítěte nezabere příliš mnoho místa.
V závislosti od toho, jak staré máte dítě, mu můžete zpočátku pomáhat a ukázat mu, jak funguje. Sami však uvidíte, že rychle pochopí, jak si hrát a rovněž se i soustředit na to, aby všechny korálky dostalo na druhý konec labyrintu.
korálky na provázku

Mnoho her, které děti zaujmou

Motorická kostka má v sobě mnoho předností. Na každé její straně dítě přijde do styku s jiným typem aktivity, kterou si oblíbí a bude ho zajímat natolik, že ji dokonale prozkoumá. Setkat se můžete s vkládáním tvarů, počítadlem, hodinami a dalšími typy her, které jsou neméně zajímavé.
V nabídce si můžete zakoupit kostku se 4 stranami, ale i takovou, která je v podobě šestiúhelníku. Ta vašemu dítěti nabídne ještě více her a možností k tomu, jak svůj čas využít naplno a zábavně.
Kromě motorických kostek nalezete v sortimentu i aktivní kostku pro nejmenší děti s pohádkovou postavičkou Krtečka, která potěší všechna batolata. Vzít si ji můžete kamkoliv s sebou a dopřát tak dítěti hru s hračkou, která bude pro něho výjimečná.