Rubriky
Nezařazené

Prožijte párty na laser game

Chystáte se v nejbližší době oslavit vaše narozeniny, které by měly probíhat v nevšedním stylu? K dispozici máte několik možností, ze kterých můžete vybírat. Pokud ovšem ani jedna nesplňuje vaše představy o dokonalé párty se všemi, kteří by se na ní jednoduše neměli čas nudit, vsaďte na volbu, jakou je laser game a litovat nebudete.
Hru s laserovou zbraní v neuvěřitelně důmyslných arénách, si užijí všichni vaši známí a o tom, že to byl zážitek a nejlepší párty pod sluncem, nebude nikdo pochybovat.Aztec (14)

O občerstvení se nestarejte

Pokud jste se rozhodli pro volbu místa, kde se laser game odehrává, nemusíte si dělat starosti ani s občerstvením.K dispozici na vás bude čekat bar s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného pohoštění. Všichni tedy budou spokojeni a nikomu nebude chybět ani malé pohoštění.
Rovněž tak vás ještě před vaší hrou nebo po ní, potěší možnost zahrát si i různé malé hry v herně.

Arény a hry, které vám zpestří váš velký den

V závislosti od toho, kolik lidí se vaší narozeninové párty zúčastní, si můžete zvolit i arénu a typy her, kterých není vůbec málo. Pokud vás bude větší skupina lidí, jistě vás potěší volba arény, jakou je Labyrint. Čeká vás v ní pouze neonové osvětlení a doslova bludiště, které vám může být při vaší hře i nápomocné. Snažte se najít úkryty včas a vždy, když budete mít příležitost – střílejte na protivníka.labyrint (56)
Druhou hrou jsou Aztécké chrámy, kterých prostor sahá až do toho venkovního. Mnoho stromů, ale i větší počet úkrytů vám pomůže mít ta nejlepší místa k tomu, abyste se ubránili a zasáhli vašeho soupeře.
Neváhejte si vybrat arénu dle vašeho gusta a rozhlédněte se i v nabídce velkého množství her, které se od sebe výrazně liší.
Váš velký den, který nechcete oslavit pouze z prostředí domova, může být výjimečný i díky tomu, že se rozhodnete jeho program situovat na místo, které bude plné adrenalinu a neopakovatelných vzpomínek.