Rubriky
Nezařazené

Sami ve dvou nebo s dětmi?

Konečně, zasloužené volno a vy se ta můžete těšit na vaše nové odpočaté já. Chtěla by jste strávit dovolenou s vašimi  nejbližšími? Nebo si chcete oddechnout od všeho stresu, jak v práci tak doma? Můžete vyrazit sami nebo jen se svými dětmi, nebo taky jen s manželem. Nezní to skvělé. Taková týdenní dovolená bez dětí, které budou na prázdninách u babičky? Každý rodič má to právo na chvilku vypnout a užít si společné chvíle s partnerem. Jak jistě víte, ani se nenadějete a týdenní dovolená uteče jako voda. 

děti

Kam by jste měli vyrazit?

Pokud se chystáte na dovolenou i s dětmi, tak by jste si nejprve měli zajistit ubytování. V dnešní době už je spousta hotelu, zaměřeno přímo na děti. Takže nemusíte mít obavu, pokud vám nevyjde počasí, že se budete nudit. S dětmi můžete jet samozřejmě i k moři. Můžete jet autem, autobusem a nebo taky letecký. Přeci už i s malými miminko se dá letět v letadle a spousta z nich to nese náramně dobře. Pro. Aše dítě to bude úžasný zážitek. Ale more nemusí být jediným resortem pro dovolenou. Klidně se můžete vydat vlastním autem po Česku a tak ukázat svému dítěti jak naše zem je krásná, že i zde můžeme najít místa, které budou lepší jak moře. Můžete si vyjít někde do hor, například do Nízkých nebo Vysokých Tater, ale to už se jedná o dovolenou ve Slovenské republice. Kde je opravdu taky krásně a je opravdu o co stát.

Paříž

Nikde není psáno, že musíte jezdit na dovolenou s dětmi. Dejte děti na prázdniny k babičce a udělejte si krásnou, romantickou dovolenou se svým partnerem ve dvou. Ano můžete jet k moři, například na Malé Diví, do Zanzibaru a dalších oblastí a tam si užívat „volnosti“, která se vám vyskytla. Můžete zde zužovat vaše manželství, protože už to potřebujete. Konečně jste jen vy dva, žádný stres, vložení děti do školy a kroužku, žádné vaření a uklízení, žádná práce. Ale naprostý klid v ráji, který si musíte naplno užít. 

Pokud vám dovolená u moře není dosti blízká, můžete si udělat romantický pobyt, s lahví vína v luxusním hotelu s restaurací, výhledem na noční město v Paříži a žít na chvíli pohádku. Konečně jste uvolnění a odpočatí. Člověk by si měl uvědomit , že má právo na to si odpočinout, ne jenom o dovolené. Ale taky i v normálním pracovním nasazením.