Rubriky
Nezařazené

Teploměr do bazénu vždy oceníte

Vlastní bazén na zahradu si většina lidí pořizuje z jednoho prostého důvodu. Není ním jenom maximální soukromí a využití bazénu pouze pro sebe, ale i skutečnost, že dokáže v jakémkoliv horku osvěžit a příjemně zchladit každého, kdo po tom vehementně prahne.
A jelikož voda k létu patří, snem každého vlastníka bazénu je využívat pobyt v ní na maximum. Aby však byla příjemná a měla vždy ideální teplotu, je dobré mít teploměr do bazénu, který vám předem napoví, jakou má voda teplotu.

nohy v bazénu

Vybírejte z mnoha variant

Sortiment těchto teploměrů je poměrně pestrý a lze tvrdit, že si z něho vybere opravdu každý. Zvolit si můžete zcela obyčejný bílý a plastový, který rovněž seženete i ve verzi s plovákem. Vsadit však můžete i na nerezový typ teploměru, který je ponorný a nebude se na vaší hladině nijak pohybovat. Navíc vám tento materiál přinese jistotu, že vám vydrží i několik let, protože je odolný vůči poškození a není možné ho tak snadno zničit.
Pro všechny, kteří nechtějí tohoto báječného pomocníka ve vodě jen tak přehlédnout, nabízíme i několik druhů barevných teploměrů.

  • V sortimentu nalezete nejen plovoucí typy, ale i ponorné, které vás přesněji informují o tom, jaká teplota vody je na dně vaší nádrži.

I dětem uděláte radost

V případě, že vlastníte bazén, který je určený převážně pro koupání malých ratolestí, věřte, že umístit jim do vody teploměr se zvířátkem jich zcela ohromí. Na výběr máte z několika zvířat a barevných provedení a většinou se jedná o teploměr, který slouží jako plovoucí na hladině, aby dětem zpříjemnil pobyt ve vodě.

plovák v bazénu

Kulaté, ploché, ale i se sondou

Záleží na vás, jaký teploměr se vám zalíbí, ale aby si každý přišel na své a našel takový, který bude pokládat za ten nejlepší, nabídka tohoto příslušenství se zaměřuje nejen na plovoucí nebo ponorné, ale i kulaté a ploché teploměry z opravdu kvalitního materiálu.
Stejně tak vás může zaujat i takový, kterého součástí je sonda na ještě přesnější měření teploty, která je pro všechny tolik důležitá ke koupání.