Rubriky
Nezařazené

Vodní radovánky, verze 2018

Vodní plováky letí pořád. Zapomeňte ale na nudné matračky nebo snad dokonce plovací kruhy. Pokud chcete být in, budete potřebovat něco ve skutečně neobvyklém tvaru. Na plameňáky zapomeňte, ti frčeli tak před dvěma lety. Teď jsou to zejména jednorožci, avokáda, donuty nebo plováky ve tvaru emotikonů. Speciální bonus získáváte, pokud se vám podaří přesvědčit vaše okolí, že dotyčnou nafukovací věc vlastníte pouze ironicky, protože vy rozhodně nejste nějaký otrok reklamy. Ovšem pozor, pokud se s tou věcí zapomenete vyfotit na Instagram, samozřejmě s letním pitíčkem v ruce, tak se to nepočítá.
děvče v bazénu.jpg 
Potřebujete si svůj cool plovák, naleštěný magazín a smartphone v něčem odnést na pláž? Tak ať to všichni vidí. Frčí tašky z plastu nebo něco na způsob síťovek našich babiček. Průhledné plastové tašky a batohy jsou na trhu už několik let, a stále vzbuzují mezi lidmi vášně. Většina protáčí oči, další se ušklíbají myšlence, že by svět viděl jejich nepořádek, ale z toho, že jsou pořád v nabídce, usuzujeme, že je někdo asi vážně kupuje. A že se jich tedy minimálně toto léto ještě nezbavíme. Dokonce k nim přibyly i plastové boty. Pokud jste devadesátkové dítě, možná si ještě z dětství vybavíte období módy plastových sandálů. Největší frajeři pak měli i průhledné pohorky. Hádejte co? Trend je zpátky. V době, kdy se čím dál víc mluví o spotřebě plastu, se na výsluní ironicky vyškrábaly gumové škrpály.
 nafukovačky do vody.jpg
A co brýle a klobouky? Čím divnější, tím lepší. Pokud jde o ochranu zraku, tak naprostá bomba budou kousky zdobené plastovými zvířátky, palmičkami, ovocem nebo něčím takovým. Co na tom, že jsou příšerně těžké, zamotávají se do nich vlasy a ozdobičky se z nich v jednom kuse odlamují? Pro parádu se musí něco vytrpět, tak jaképak copak. Co se klobouků týče, tak klidně vytáhněte i kovbojské klobouky nebo otřepané slamáky.