Rubriky
Výrobky

Voňavá káva

Jsem velká milovnice kávy. Mám opravdu ráda kávu všeho druhu a vůbec se nebojím také experimentovat s kávou. A je to o mě velice známé, že ráda přidávám do obyčejné kávy různé ingredience, kterými právě svou kávu vylepšuji. Například do kávy dávám moc ráda skořici nebo i řebíček, který dodá kávě opravdu skvělou chuť a šmrnc. A taky musím říct, že jsem kávu vlastní začala být úplně náhodou. Myslím si, že mi asi čtrnáct anebo patnáct let, že jsem poprvé ochutnala kávu. A musím ihned říct taky na začátek, že ta káva byla úplně hořká a byla bez cukru. A nyní vám vysvětlím, proč jsem tohle pila bez cukru.

Kávu si vybírám.

Protože jsem měla vždycky velice nízký tlak a pořád jsem omdlévala, absolutně nikdo nedokázal pochopit, proč takhle mladá holka a stále omdlévá a má nízký tlak. Co to tak mohlo být? Takže paní lékařka řekla mojí mámě, že než aby mi dávala nějaké léky, které snad ani možná nejsou, tak ať piji kávu. Takže jsem už ve čtrnácti letech začala pít kávu. A to bez cukru. Zajímavé, že? Ze začátku jsem se málem z toho pozvracela, ale později jsem tomu přišla na chuť. Takže od té doby jsem velká milovnice kávy. A mám také ráda španělskou kávu, která je velice kvalitní.

Kávu mám ráda.

Sice je španělská káva nepatří mezi nejlevnější, ale musím uznat, že španělská káva chutná velice dobře. Má opravdu perfektní aroma a má takové jemné chutě, že je to až takové sametové či něco podobného. Pokud i vy jste velcí milovníci kávy, tak se podívejte na webové stránky thecoffee.cz, kde najdete opravdu různé druhy káv, které by se vám mohly líbit a možná je taky budete chtít ochutnat. Věřte mi, že není nic lepšího, než krásné posezení venku na zahradě s přáteli a s kvalitní kávou. A Španělskou kávou neuděláte nikdy chybu, protože zachutná jistě všem. A španělská káva může taky být někomu jako skvělý dárek, který jistě potěší.