Rubriky
Nezařazené

Vývoj telefonu

Každý nový vynález se nejprve musí pořádně vyzkoušet před tím, než se začne plně využívat lidmi a než se mezi lidmi rozšíří. Lidé novým vynálezům navíc ani tolik nevěří, takže zezačátku se může zdát, že vynález třeba ani nedosáhne úspěchu, se kterým vynálezce počítal. To se stát samozřejmě může, ale je třeba celkově dát prostor tomu, aby se vynález mezi lidmi rozšířil, protože většinou se tak právě stane. Výjimkou není nic, a pokud se jedná opravdu o dobrý vynález, který je chytrý a umožní lidem ušetřit čas a třeba i peníze, většinou se opravdu dostane mezi lidi a pak vynálezce může slavit úspěch a peníze až do konce života.

mobil

Musí to být opravdu výborný pocit, když vynaleznete něco, co sklidí obrovský úspěch. Avšak k těmto lidem se to dostane až třeba o sto let později, takže se to k nim ani nedostane, protože za takovou dobu už nejsou na světě mezi námi. I tak jim patří obrovský dík od lidí, protože nebýt všech vynálezů, tak už tu třeba ani nejsme. Protože všechny vynálezy nám nesmírně ušetřily čas a práci, takže nám pomáhají a není na nich nic špatného.

mobil

Hodně lidí může vidět telefon jako hrozbu pro lidstvo a jako vymývač mozků, tak to ale není. To, že telefony používáme tak často přeci neznamená, že máme vygumované mozky. Je to akorát důkaz toho, že už se bez nich neobejdeme a je to zkrátka součást našich životů, tak jak se stala před několika lety elektřina. Akorát s elektřinou je to jinak, protože ta už je tu dlouho a lidé si zvykli na to, že ji zkrátka potřebujeme. A s mobilem to bude úplně to samé, jen to chce čas. Jsou tu totiž ještě generace, které mají telefon stále za věc, kterou nepotřebují, ale až tu tyto generace nebudou, změní se celé myšlení a pohled na mobily. Mobily jsou něco, bez čeho nemůžeme už ani žít, protože díky nim si třeba i přivoláme pomoc. Díky nim můžeme kdykoliv někomu zavolat a spojit se s ním. Ten, kdo nemá mobil asi nepatří mezi normální lidi, protože bez mobilu už žít nejde, všichni ho používají.