Rubriky
Nezařazené

Zažijte jedinečnou plavbu po řece Dyji

Obec Lednice se nachází v turisty velmi hojně navštěvované oblasti. Tato část České republiky láká každý rok mnoho návštěvníku z celého světa, jelikož se zde nachází Lednicko-valtický areál, jenž je světově proslulý. Samotný areál je zapsán na seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO pro svou jedinečnost. Rozhodně jej stojí za to vidět.

město

Pokud se vydáte na krátký víkendový výlet či na rodinnou dovolenou do této oblasti narazíte na velkou nabídku hotelů a penzionů. Rozhodně neprohloupíte, jestliže jako své ubytování zvolíte čtyřhvězdičkový hotel Galant, který se nachází v samotném srdci Lednicko-valtického areálu. Proslulý zámek se nachází jen malý kousek od ubytování, stejně jako známá zámecká zahrada.

Hotel je vhodný pro páry, které hledají romantické místo na víkend, ale také pro rodiny s dětmi. V nabídce pokojů je možné nalézt i pokoje speciálně pro rodiny, které jsou dostatečně velké. Kromě hotelového spa a výborných restaurací hotel disponuje rovněž vlastním bazénem, kde si můžete hned z rána zaplavat a příjemně začít svůj den.

Okolí jižní Moravy je známé pro svou nádhernou krajinu, která nabízí úžasné scenérie. Na své si přijdou, jak milovníci pěší turistiky, tak cyklisté. Oblast okolo Lednice a Břeclavi je vhodná pro výlety na kole zejména s rodinou, jelikož tamní krajina nabízí jednoduchý terén, který zvládnou i děti.

Cestovatele rovněž láká samotná řeka Dyje, jejíž tok se vine oblastí jižní Moravy. Pokud chcete zažít opravdu něco neopakovatelného, pak vyzkoušejte plavbu lodí po řece Dyji. Po jejím povodí pravidelně pluje několik turistických lodí, které proplouvají romantickými kouty této krajiny. Z paluby lodi se můžete kochat nádherným výhledem na malebnou jihomoravskou přírodu a obdivovat stavby, které se zde tyčí.

znojmo

Na https://lednice.galant.cz/plavby-lodkach naleznete podrobné informace o plavbě a místech, ze kterých je možné na lodě nastoupit. Zažijte dokonalou dovolenou v srdci jedné z nejoblíbenějších turistických destinací naší republiky a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes.