Rubriky
Nezařazené

Zpracování porostu po celé ČR

Jsou společnosti, které vztah k životnímu prostředí pouze proklamují, ale pro skutečnou ochranu přírody prakticky neudělají nic. Naše společnost Sečení-mulčování.cz Böhm s.r.o. se ve svém oboru činnosti a podnikání setkává přírodními zákonitostmi a souvislostmi denně a o to víc máme na paměti, jak křehké jsou přírodní zákonitosti a jak důležitý je skutečné aktivní přístup k ochraně přírody. Zabýváme se sečením travních porostů. Díky vlastní mechanizaci, kterou disponujeme, jsme schopni ošetřit jakýkoliv rozměr sečené plochy a díky vlastnostem našich strojů můžeme pracovat na místech, se sklonem svahu až 35 stupňů. Naše mobilita nám dovoluje přijímat zakázky po celé České republice a velké množství zakázek realizujeme, jak v Čechách a hlavním městě Praze, tak i na Moravě například v Ostravě, Olomouci, Brně a dalších městech a v jejich okolí.

trávník

Zpracujeme nálety, vysokou trávu a dřevní hmotu do průměru až 12 cm, jsme schopni posekaný porost mulčovat, kde pro objednatele je výhodou, že mulčovaný materiál se nemusí odvážet a dochází k finanční úspoře. Mechanizaci používáme v místech, kde to únosnost půdy umožňuje, a v místech s nižší únosnosti využíváme nástavby na pásovém podvozku, který je nejen šetrný k podloží, ale zároveň vyniká neuvěřitelnou průchodností a je schopen pracovat i ve velmi náročném terénu.

tráva

V místech, kde není možné využít ani tyto sofistikované druhy mechanizace, nastupují naši zkušení a profesionální zaměstnanci a s křovinořezy, které disponují velkým množstvím speciálních nástavců, dle specifik sekaného porostu a dokážou ošetřit ty nejméně přístupné místa. Pro sekání trávy v Praze i pro parkové sekání, popřípadě sečení okolo stromů, či porostu, používáme jednak vedené sekací zařízení, tak i zahradní traktůrky, popřípadě křovinořezy. Záběr naši činnosti je velmi široký a přehled o naší činnosti, jak vykalkulovat cenu a které parametry mají vliv na cenotvorbu zakázky, naleznete na našich webových stránkách.

Budeme se těšit na společné realizace.