Rubriky
Mobil

ztracený mobil

Nikdy bych netušila, že budu někdy řešit ztracený nebo ukradený mobilní telefon. A musím vám říct, že je to opravdu nesnesitelná situace. Představte si, že spěcháte do práce a rozbije se vám auto. Vůbec vám to nejde prostě nastartovat. Opravdu jsem dlouho přemýšlela, proč se to mohlo stát zrovna mě. Byla jsem naštvaná, že možná přítel něco s tím autem udělal a vůbec mi nedala o tom vědět. Kvůli tomu jsem tedy rychle musela popadnout mobilní telefon a zavolat mu. Jenomže on mi telefon vůbec nebral. Možná to asi udělal schválně, protože asi věděl, proč mu volám, takže jsem rychle chtěla zavolat taxi.

V mobilu mám důležité věci.

Jenomže v taxíku mi řekli, že budu mít zpoždění, že mají toho hodně. Takže jsem na poslední chvíli utíkala na autobus. Naštěstí autobus jsem stihla, takže jsem alespoň byla ráda, že něco se mi po ránu podařilo. A pak, když jsem vystupovala z autobusu, všimla jsem si, že nemám u sebe mobilní telefon. Co teď? A než jsme se vzpamatovala, tak bohužel autobus už odjel. Viděla jsem pouze jeho autobusový zadek. Mobilní telefon byl ještě v autobusu.

Bez techniky se neobejdu.

Byla jsem v šoku, protože autobusem jsem jela asi před šesti lety naposledy, takže jsem absolutně nevěděla, co mám dělat. A byla jsem v krizi. Rychle jsem chtěla někomu zavolat, ale jak? Já jsem vlastně neměla mobil! Byla jsem v šoku, takže jsem musela jít na policii, kde jsem jim všechno vysvětlila. Byla jsem nakonec ráda, že za dva dny jsem měla mobilní telefon doma, protože nějaká dobrá duše v autobuse mobil dala řidiče, který ho potom odevzdal. Byla jsem ráda, že jsou ještě skvělí lidé, že existují a že ztracené věci, v mém případě mobil, vracejí. A vám se někdy stalo, že jste ztratili mobilní telefon? Víte, dříve se to stávalo asi běžně, protože jsme na něj nebyli zvyklí. Ale věřte mi, že už si na mobil dávám opravdu velký pozor.